Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 便宜實用又漂亮,值得推薦的好東西。
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Price: NT$181
Original Price: NT$305
| Color | Clear |
| Type | Hair Wax |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Hair Concern | Curl Enhancing |
| 淨重 | 75 g |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 6.8 cm |
| 高度 | 5.2 cm |
| SKU | sb25031444366465666 |
Brand Name: SHEGLAM HAIR
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-HAIR-sc-0141650432.html
Quality: 5335165 people said the quality is very good!
Author: n***4
Date:
Review: 便宜實用又漂亮,值得推薦的好東西。
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: n***s
Date:
Review: شي حلو وبجنن ومتل الصورة تماما محتاجة نقاط نقطولي 😭❤️
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: d***4
Date:
Review: I love it holds fine
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: N***e
Date:
Review: Love it holds the hair well
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.